Saadet Haberleri

Saadet haberleri ve güncel Saadet gelişmeleri, Saadet ile ilgili tüm video, Saadet fotoğrafları ve Saadet haberleri Çorum Haber Gazetesi sitemizde


Güncel

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Faruk Cıdık, oyunu eşi Şaziye Cıdık ve oğlu Efe ile birlikte Fatih Anadolu Lisesi’ndeki...

Güncel

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Faruk Cıdık, Çimento Fabrikası'nı şehrin dışına yeniden kuracaklarını söyledi.

Güncel

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Faruk Cıdık, yeni evlenenler ve asgari ücretliler için düşük kiralı konutlar yapacaklarını söyledi.

Güncel

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Faruk Cıdık, Hanımeli Yöresel Ürünler satış noktalarının yaygınlaştırılarak kadın emeğini destekleyeceklerini söyledi.

Güncel

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Faruk Cıdık, 6 Şubat ve sonrasında meydana gelen büyük deprem felaketinden ders alınması gerektiğini...

Güncel
Sungurlu

Saadet Partisi Sungurlu Belediye Başkan Adayı Seyit Ahmet Güher, pazar esnafına hayırlı işler diledi.

Güncel

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Faruk Cıdık, şehir içi trafik karmaşasını, seviyeli kavşaklarla çözeceklerini söyledi.

Güncel

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Faruk Cıdık, göreve seçilmesi hâlinde gençler için farklı projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

Güncel

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Faruk Cıdık, toplam 10 bin kişiye yeni istihdam olanağı sağlayacaklarını söyledi.

Güncel

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Faruk Cıdık, yurttaşlara helva ikramında bulunuyor.

Güncel

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Faruk Cıdık, Kanserle Sağlıklı Yaşam Derneği (KADER) tarafından AHL Avm'de açılan standı ziyaret etti.