Kontrol Haberleri

kontrol haberleri ve güncel kontrol gelişmeleri, kontrol ile ilgili tüm video, kontrol fotoğrafları ve kontrol haberleri Çorum Haber Gazetesi sitemizde


Güncel

Çorum'un Sungurlu ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin tarlaya devrilmesi neticesinde meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 4 kişi yaralandı.

Güncel

Çorum’da Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Mayıs ayı içerisinde 27.861 aracı kontrol edildi.

Alaca

Çorum’un Alaca istikametinde kontrolden çıkan otomobilin dereye uçması sonucu meydana gelen trafik kazasında yaralanan sürücü hastanede tedavi altına alındı.

Osmancık

Çorum’un Osmancık ilçesinde kaldırıma çıkan otomobil ağaca çarptı. Kazanın ardından sürücüyü bulmak için çalışma başlatıldı.

Alaca

Çorum’un Alaca ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin tarlaya uçması sonucu meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.

Osmancık

Çorum'un Osmancık ilçesinde seyir halindeki otomobil, sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak elektrik direğine çarptı.

Güncel

Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hububat alanlarında iklim şartlarına bağlı olarak bitkilerin gelişimleri takip ediliyor.

Alaca

Çorum'un Alaca ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan kamyonet devrildi. Kazada araç sürücüsü yaralandı.

Güncel

Çorum’da kiraladıkları araçla kontrol noktasından kaçan sonra da girdikleri bir sokakta kaza yapıp araçtan inerek dört bir yana dağılan 3...

Alaca

Çorum'un Alaca ilçesinde sürücüsünün kontrolünden çıkan kamyonet tarlaya uçtu.

Yurttan Haberler

Kontrolden çıkarak aydınlatma direğine çarpan otomobil ikiye bölündü. Metal yığınına dönen araçta bulunan yaralı 3 kişi, yola fırladı.

Asayiş

Çorum'da uygulama noktasından yaya halde kaçmaya çalışan şahısın üstünden bir adet satır diye tabir edilen kesici alet ve sentetik ecza...