Kavuştu, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, AK Parti İl Başkanı Murat Günay, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen’i ziyaret etti.

VALİYİ TEBRİK ETTİ

Çorum Valiliğini ziyaret ederek Vali Mustafa Çiftçi ile bir süre görüşen Kavuştu, özellikle deprem bölgesindeki örnek çalışmalarından dolayı Vali Mustafa Çiftçi’yi tebrik etti. Kavuştu, Çorumluların depremin ilk anlarından itibaren adeta yardım seferberliği başlattığına dikkat çekerek, “Sayın Valimiz de koordinatör olarak bölgede çok güzel bir çalışmaya imza attı. Vatandaşlarımızın göndermiş olduğu yardımları yerli yerinde depremzede vatandaşlarımıza ulaştırarak örnek çalışmalarıyla hepimizi gururlandırdı” ifadelerini kullandı.

KAVUSTU250523 (1)

AK PARTİ ZİYARETİ

Kavuştu, daha sonra AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek burada İl Başkanı Murat Günay ve yöneticilerle biraraya geldi. Günay’ı yeni görevinden dolayı kutlayarak çalışmalarında başarılar dileyen Kavuştu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine değindi. Türkiye’nin emin adımlarla yoluna devam etmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden güçlü şekilde görevine devam etmesi gerektiğinin altını çizen Kavuştu, bu konuda teşkilat mensuplarının gece gündüz demeden özveriyle çalışması gerektiğini vurguladı.  

TÜRKİYE YÜZYILINI…

Daha sonra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur ve merkez ilçe yöneticileriyle buluşan Kavuştu, “Doğru Adam ve Doğru Adımlarla Türkiye Yüzyılını başlatmak için 28 Mayıs'ta yeniden start veriyoruz. Elele kol kola daha güçlü yarınlar için aynı azim ve inançla çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Kavuştu, daha sonra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen’i ziyaret ederek bir süre görüştü. Kavuştu, son olarak AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya ile biraraya geldi.

Editör: HABER MERKEZİ