Sungurlu'da asbestli su boruları tarih oluyor Sungurlu'da asbestli su boruları tarih oluyor

Rahmet, mağfiret, bereket, sabır ayı olan Ramazan ayının en kadim, en mübarek gecesi olan 'en hayırlı gece Kadir Gecesi'ni idrak edeceğimizi hatırlatan Şahiner mesajında şu görüşlere yer verdi: “Ramazan Ayı dualarla paylaşarak, sabrederek, hem zorlukları hem de ihsanları ile sonuna yaklaşıyor. İnanıyorum ki yüce Rabbimiz Ramazan ayının feyzi ile bizleri mükâfatlandıracaktır. Sahip olduklarımıza şükür ayı olan Ramazan’ın içinde de saklı olan bin aydan hayırlı bu gecenin ufkuna hepimizin ulaşmasını diliyorum. Farkındalık, paylaşım ve hesap ayı olan bu kadim aya rabbim tekrar, Kadir Gecesini de idrak ederek ulaşmayı nasip etsin.  
Ramazan ayı ki bir başka iklim, bir başka takvim her birimiz için. Peygamberimiz bir Hadis-i Şerifinde bu önemli gece ile ilgili olarak; 'faziletine inanarak ve sevabını da yalnız Allah'tan umarak, Kadir Gecesi'ni güzel amellerle geçirenlerin geçmiş günahlarının bağışlanacağı' müjdesini veriyor. Diliyoruz ki bu müjdeye nail olanlardan eyleyecektir rabbim hepimizi. 
Bayramın müjdecisi bu önemli gece vesilesiyle, Ramazan Ayındaki sevgi, birlik ve dayanışma ikliminin yılın tüm aylarına da yayılmasını dilerim. Mübarek Kadir Gecesi'nde tüm dualarınızın ve ibadetlerinizin kabul olmasını temenni eder; tüm ecdadımızı, şehitlerimizi eve ebediyete intikal eden gazilerimizi vefa, hürmet ve rahmetle anar; günlerinizin bayramı bekler gibi güzel telaş ve sevinçlerle ömrünüze yayılmasını dilerim”
(Haber Merkezi)