Azime Çiftçi’den pansiyon ziyareti

Vali Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın eşi Ebru Ceylan ile birlikte Buharaevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunu ziyaret etti.

Güncel 21.04.2019, 19:17
292
Azime Çiftçi’den pansiyon ziyareti

okul pansiyon idarecileri ile görevli personel de hazır bulundu.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Azime Çiftçi, onlarla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, çok çalışmalarını, gayret göstermelerini, hedeflerini büyük tutmalarını ve içinde bulundukları ortamı çok iyi değerlendirmeleri gerektiğini söyledi.

Ayrıca buradaki günlerin, anıların hayat boyu kendilerine lazım olacağını ve zamanın çabuk geçtiğini hatırlanan Azime Çiftçi, kendilerine her türlü fırsatın tanındığını, sıcacık kalacak yer, güzel yemekler ve kendileri ile ilgilenen öğretmenlerinin olduğunu hatırlatarak her türlü imkâna sahip olduklarını belirtti.

Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunun durumu ve hizmetleri hakkında idarecilerinden bilgi alan Çiftçi, pansiyonda kalan öğrencilerin, istek ve taleplerini dinledi.

Pansiyon idarecileri, görevli personel ve pansiyonda kalan öğrenciler, Azime Çiftçi’ye ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, teşekkürlerini ilettiler. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@