CHP Çorum İl Başkanlığı, mahalle muhtarlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Daha önce Bahçelievler, Yavruturna, Kale ve Karakeçili Mahallesi Muhtarlıklarına ziyaretler düzenleyen CHP İl Başkanı Dinçer Solmaz ve beraberindeki heyet, ziyaretlerini Ulukavak, Üçtutlar ve Buharaevler Mahalleleri ile sürdürdü.

A2Ab578D Fc87 4C40 Aa39 698F6733874A
Dinçer Solmaz, CHP olarak tüm mahallelerin sorunlarının takipçisi olacaklarını söyledi. Solmaz, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Av. Utku Ulaş Taşar, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir, Üçtutlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Bölükbaş ve Buharaevler Mahallesi Muhtarı Ümit Patıroğlu’nu muhtarlık ofislerinde ziyaret ederek, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve yeniden seçilmelerinden dolayı tebrik etti.
Muhtarların, mahallelerin sorun ve talepleri hakkında bilgi alan Solmaz ve beraberindekiler, hem hayırlı olsun dileklerini paylaştı, hem de sorunlar ve yapılması gereken çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.
CHP İl Başkanı Solmaz,  “Mahallemizin sorunlarının giderilmesi hususunda CHP olarak her zaman Belediye Meclis grubumuzla yanlarında olacağız” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren muhtarlar ise, CHP heyetine nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

52D0C837 9683 4722 9958 A2A5214F0117

Editör: HABER MERKEZİ