Çölyak Derneği yeni yönetimini belirledi

Çölyak Derneği Genel Kurulu hafta sonunda Epteroğlu İş Merkezi’ndeki dernek bürosunda gerçekleştirildi. Yeni yönetimin belirlendiği genel kurulda Çorum Çölyak Derneği Başkanlığına Fatma Müjgan Demir seçilirken, daha önceki başkan Hacer Keskin de başkan yardımcısı oldu.

Güncel 19.02.2019, 23:21
569
Çölyak Derneği yeni yönetimini belirledi

Seçimin ardından konuşan Fatma Müjgan Demir, kurucu yönetim kurulu üyesi olduğu Çorum Çölyak Derneği’nin başkanlık görevinin kendisine verildiğini belirterek, bunun bir ekip işi olduğunu ve aynı ekiple çalışmalara devam edeceklerini vurguladı. Bir önceki Başkan Hacer Kesici’nin yeni yönetimde de yer aldığını ifade eden Demir, Kesici’nin tecrübeleri ve bugüne kadar yaptığı çalışmaların kendileri için önemli olduğunu ifade etti.

Özellikle kendileri için büyük bir önemi olan ‘Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket’ projesinin başarıyla gerçekleştirilmesi için ellerinden gelen gayreti fazlasıyla göstereceklerini anlatan Demir, yeni yönetim kurulunun herkese hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Yapılan seçimin ardından Çölyak Derneği Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Fatma Müjgan Demir, Hacer Kesici, Mustafa Azak, Hüseyin Özden, Sıddık Veldet, Ömer Yıldırım, Tuncay Kesici.(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@