“Türkiye’nin bir karış toprağını almaya kimsenin gücü yetmez”

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, belli odaklar tarafından düğmeye basılarak ülkede kaos yaratılmaya çalışıldığını ifade ederek,  kim ne yaparsa yapsın oynanan oyunların boşuna olduğunu anlattı.

Güncel 27.12.2016, 23:43
563
“Türkiye’nin bir karış toprağını almaya kimsenin gücü yetmez”

Türkiye’nin zor bir coğrafyada bulunduğuna dikkat çeken Ahmet Sami Ceylan, ülke üzerinde Haçlı Seferleri’nden beri oyunlar oynandığını, en son oyunun ise  15 Temmuz tarihinde oynanmaya çalışıldığını ifade etti. Bu oyunun; milletin birlik ve beraberliği, tüm renklerin kenetlenmesi sonucu bertaraf edildiğini söyleyen AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, şimdi de birilerinin düğmeye basmacı sonucu ne kadar terör örgütü varsa ülkede kaos çıkarma amacıyla harekete geçtiğini dile getirdi.

Ceylan, “15 Temmuz’daki ruhu koruduğumuz sürece bu sorunları aşacağız. Kimse bizi yıkamayacak. Kimse dalgalanan bayrağı indiremeyecek ezanlarımızı dindiremeyecek. Çünkü Türk milleti feraset sahibi ve bu toprakların nasıl kanla yoğurulduğunu bilen insanlar. Baharla birlikte bu temizlik başlayacak. Hiçbir gücün bir karış toprağı almaya gücü yetmeyecek. Askerlerimiz Suriye’de dualar edelim. El Bab’dan sonra hedef Membiç. Sınırımızda terör örgütü olmasına izin vermeyiz bunun gereğini de yaparız yeter ki birlik olalım. Halkın daha çok hoşgörüye kardeşlik bağlarını güçlendirme ihtiyacı var” dedi.

(Erkan BAYATLI)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@