Aşgın “Sizler, geleceğimizin teminatısınız. Yarının liderleri, doktorları, mühendisleri, öğretmenleri olacaksınız. Bu yolda adım attığınız her an, toplumumuzun ve ülkemizin geleceğine de katkı sağlıyorsunuz. Unutmayın ki, önemli olan sınavın sonucu değil, sizin azminiz, çalışma disiplininiz ve kendinize duyduğunuz güvendir. Biz Çorum Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. Başarılarınızın daim olması dileğiyle iyi sınavlar diliyorum.” dedi.
ULAŞIM ÜCRETSİZ
Öte yandan Çorum Belediyesi, 8-9 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilere toplu ulaşımı ücretsiz sunacak.  
8-9 Haziran 2024 tarihlerinde 3 oturum halinde gerçekleşecek olan YKS sınavına katılacak olan üniversite adayları, sınav giriş belgelerini göstererek Çorum Belediyesi halk otobüslerinden ücretsiz faydalanabilecekler. 
ZABITA HAZIR
Zabıta Müdürlüğü ekipleri de üniversite sınavına geç kalan veya okulunu bulamayan öğrenciler için görev yapacak.   Saat Kulesi, Terminal, Bahabey Caddesi Özdoğanlar Kavşağı, Çevreyolu İlim Yayma Kavşağı, Nüfus Müdürlüğü önü ve Rüstem Eren Parkı olmak üzere şehrin 6 noktasında araçlarla bekleyecek olan zabıta ekipleri,  153 iletişim hattından yardım isteyenlerin imdadına yetişecek.

7F4D8D4C 80B5 4027 9D60 Da8A62Ea9Ad6

Editör: HABER MERKEZİ