“Fırsata dönüşen hayatlar” projesinde kayıtlar başlıyor

Çorum Kültür ve Turizm Derneği tarafından tasarlanarak Gençlik Projeleri Destek Programı 2018/2 Kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle hazırlanan “Fırsata Dönüşen Hayatlar” projesi öğrenci kayıtları devam ediyor.

Güncel 17.03.2019, 21:38
337
“Fırsata dönüşen hayatlar” projesinde kayıtlar başlıyor

Konu ile ilgili yapılan açıklamada 16-29 yaş arası 40 kişinin 120 saat sürecek olan eğitim programında kısa film yapımı, fotoğraf çekim teknikleri, senaryo, kurgu, ses ve montaj eğitimleri verilecek.

Çorum'daki turizm altyapısının kullanılarak ulusal ölçekte kısa film yapılması amaçlanan projenin genel koordinatörü Dilek Bilgin yaptığı açıklamada bugün saat 14.00’de Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Kız Meslek Lisesi) öğrencilerine eğitim programının detaylarının anlatılarak kayıt alacaklarını belirterek kısa filme meraklı, sosyal medya ile ilgilenen, tüm gençleri programa davet etti. Öğrencilerin okul saatlerine göre planlama yapılacak olan eğitimde hafta içi akşam saatleri ve hafta sonları tercih edilecek.

Ulusal dizi setlerinden birine yapılacak ziyaretle kostüm, dekor, ışıklandırma detaylarının sahada uygulamalarının görüleceği eğitimde yine önemli bir yönetmenin Çorum'da söyleşi programının olduğunu dile getirildi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@