İYİ Parti’den Orhan Sarı’ya tepki

İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, tarımın sorunları ile ilgilenmesi gerekenlerin, kendilerini siyasi önder gibi görmelerinin mevcut iktidarın yerelde ne kadar eksik olduğunu gösterdiğini söyledi.

Güncel 07.02.2021, 18:40
328
İYİ Parti’den Orhan Sarı’ya tepki

“Bir tarım il müdürü siyasi partileri kendine göre sıralayıp onları kendi çirkin dünyasında konumlandırmasına laf ola beri gele denir” diyen Özsaçmacı, yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kendi alanı ve haddi olmamasına karşın bizi İYİ Parti’yi tanımlama ve konumlandırmaya kalkışan Tarım Müdürü Sarı’ya uyarımızdır. Müdürlük bünyesindeki kamu sendikalısı gariban memurları yıldırdığına benzetmesin, gördüklerin ile görmek istediklerin arasındaki farkı siyasi hafızamızla fazlasıyla veririz. Siyaset yapacaksanız buyurun meydana bekleriz. Yoksa Çorum’daki rektörün kaç yerden maaş aldığını, ne kadar aldığını nerden çıkardın, Çorum’daki üniversite ile uğraşmanı ve siyasi açıklamalar yapmanı anlayamadık daha net açıklarsan seviniriz.

Girmiş olduğunuz sellağ da sizlere mutluluklar dilerim lakin Çorum tarımı adına ne kadar üzgün olduğumu da belirtmek isterim. O nedenle Ziya Paşa’nın sözünü bir kez daha hatırlamakta fayda var; ‘Ne günlere kaldık ey Gazi Hünkar; Katır mühürdar oldu, eşek defterdar!” (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
14°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@