Arıkoğlu’nun müzikli kabaresi için gala

Çorumlu tiyatro yazarı Mustafa Arıkoğlu’nun, 2017-2018 sezonunda sahnelenecek “Şaka Gibi” adlı müzikli kabaresi 6 Kasım Pazartesi akşamı düzenlenecek galayla seyircileriyle buluşacak.

Güncel 04.11.2017, 11:24
653
Arıkoğlu’nun müzikli kabaresi için gala

Sanat ve magazin dünyasının önemli isimlerini buluşturacak olan gala Mustafa Arıkoğlu’nun da katılımıyla İstanbul Trump Towers Kültür ve Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek.

Güncel konuları farklı ve komik bir bakış açsıyla 4 farklı hikâye üzerinden anlatan “Şaka Gibi”nin oyuncu kadrosunda Yılmaz Morgül, Pelin Körmükçü, Özgür Özgülgün, Yelda Alp ve Ahmet Çevik gibi tiyatro ve ekranın usta isimleri bulunuyor.

“Şaka Gibi” ile birlikte Yılmaz Morgül ilk kez, Pelin Körmükçü ise beş yıl aradan sonra tiyatro sahnesinde seyirci karşısına çıkacak. Oyunun şarkılarını seslendiren Yılmaz Morgül, sahnede zaman zaman canlı performans da sergileyecek.

Oyunu, usta tiyatro oyuncusu Tarık Şerbetçioğlu yönetti. Oyunun müziklerini Aras Deniz Sipahi bestelerken, koreografilerini ise Pınar Ataer üstlendi.

Mustafa Arıkoğlu, “Şaka Gibi” oyununu önümüzdeki süreçte tüm yurt genelinde ve Avrupa’da yapılacak turnelerle daha geniş kesimlere ulaştırmayı plânladıklarını söyledi.

(Recep SERBES)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
20°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@