“İskilip’e ödeyeceğimiz çok borcumuz var”

Ak Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan ve Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ile beraber İskilip’e ziyarette bulundular.

İskilip 16.08.2020, 22:36
3523
“İskilip’e ödeyeceğimiz çok borcumuz var”

Ak Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan ve Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ile beraber İskilip’e ziyarette bulundular.

Şehir girişinde Kaymakam Muharrem Eligül tarafından karşılan Milletvekilleri Ceylan ve Kaya ile İl Başkanı Ahlatcı, ilçe kaymakamlığına geçtiler. Kaymakam Eligül, milletvekillerine İskilip hakkında bilgilendirme yaptı. Milletvekilleri ardından da İskilip Belediyesi’ni ziyaret etti.

AK Parti heyeti, İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük’ten hem belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı, hem de yapılacak hizmet konusunda istişarede bulundu.

Belediye çalışmalarının yanısıra ilçenin temel sorunları ve taleplerini de milletvekillerine aktaran Belediye Başkanı Ali Sülük, İskilip’in organik çilek üretiminde önemli aşamalar kat etiğini ifade ederek, çilek fidesinin üretimden pazarlanmasına kadar günümüz ekonomik şartlarına uygun destek beklediklerini söyledi.

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise, İskilip’in kendileri için çok önemli ilçelerden birisi olduğunu dile getirerek, “İktidarımız boyunca Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve bizlerin hep yanımızda oldu. İskilip ilçemize ödeyeceğimiz çok borcumuz var. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Ceylan, İskilip Çileğinin üretiminin gerçekleşmesinde Başkan Sülük’ün önemli katkılarının olduğunu bildiklerini, kendisini tebrik ettiklerini söyleyerek gereken desteğin verileceğinin altını çizdi.

İskilip’e toplu konut kazandırılması için Belediye ile işbirliği ve istişare ile yer belirleme çalışması yaptıktan sonra en az 100 konut yapımını hedeflediklerini anlatan Milletvekili Ceylan, bu konuda Belediye ile sürekli istişare ve mutabakat içinde olduklarını söyledi.

AK Parti Milletvekili Oğuzhan Kaya da İskilip’in adının geçtiği her yerde İskilip’in lehine olan her şeyin yanında olduklarını belirtti.

İlçede faaliyet gösteren esnafları da ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunan Milletvekilleri Ceylan ve Kaya ile İl Başkanı Ahlatcı, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Zontur'un oğlu Recep’in düğününe de katılarak mutluluklar dilediler. Milletvekilleri akşam saatlerinde de ilçeden ayrıldılar. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
19°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@