Yenilikçi çözümlerle “Yataş”

Yataş Grup, Çorum Çevreyolu’nda fabrika satış mağazası niteliğindeki Yataş Bedding’i hizmet açtı. Önümüzdeki günlerde resmi açılışı yapılacak olan mağaza, yatak, baza, başlık, yastık, yorgan, renkli ev tekstili ve yatak odası dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerini bir arada sunuyor. 

Güncel 04.07.2021, 18:53
212
Yenilikçi çözümlerle “Yataş”

Yataş Grup Mağaza Yöneticisi Doğan Güneş, Çorum’a Türkiye’nin en büyük Yataş Beddinglerinden birini açtıklarını belirterek, 3 katlı mağazanın 1.500 metrekarelik alanda hizmet vereceğini söyledi. Doğan Güneş, “Çorum halkını dünyanın en kaliteli uyku sistemleri ile buluşturduk. En ileri teknolojiyi Çorum’a getirdik” dedi. 
Modern dekorasyon anlayışıyla yenilikçi çözümler sunduklarını anlatan Mağaza Yöneticisi Güneş, Yataş’a özel olan Woolmark yün, Celliant kumaş, Wallaby yay, Pro Packet yay sistemi gibi daha pek çok patentli teknolojiyi de Çorum’a taşımış olduklarını ifade ederek, “Yatakta pazar lideriyiz. Sektördeki liderliğimizi koruma ve sürdürme kararlılığı içindeyiz. Uluslararası nitelikte, global bir şirket olma yolunda ilerliyoruz” diye konuştu.

(Aliye ÖNCEL) 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@