Ahşap dekorasyonda Çorum farkı

Ahşap dekorasyon ve mobilya tasarımı ve uygulaması alanında Çorum, il sınırlarını aşmaya başladı. Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren Hitit CNC Tasarım ve İşlem Merkezi, özgün tasarımları ve endüstriyel CNC tezgahlarında gerçekleştirilen uygulamaları ile bölgeye hitap eder hale geldi.

Güncel 13.03.2019, 20:40
926
Ahşap dekorasyonda Çorum farkı

İşyeri sahibi Samet Değirmenci, geçen yıl büyük yeniliklerle hizmet vermeye başladıklarını belirterek, “Ahşap dekorasyon, mobilya tasarım ve uygulama sektöründe, kısa sürede büyük mesafe aldık. Çorum Belediyesi, İl Özel İdaresi ve Yozgat Belediyesi ile birçok projeyi hayata geçirdik” ifadesini kullandı.

Çorum’da 11 adet mahalle mescidi, ilçelerde ve çevre illerde birçok resmi projenin imzalarını taşıdığını belirten Samet Değirmenci, “Misyonumuz alışagelmiş tasarımların dışına çıkarak ufak dokunuşlarla mekânlarınızı şık ve ferah yapmak, ev ve işyerlerinizle alakalı hayalinizdeki tasarımları projelendirip uygulayarak kişiye özel tasarımlar yapmak ve uygulamaktır.” diye konuştu.

Endüstriyel CNC makinalarıyla mobilya işlem merkezi olarak da hizmet verdiklerini ifade eden Değirmenci, kaybolmaya yüz tutmuş ahşap sanatlarını devam ettirmeyi ve sektördeki eksikleri tamamlamayı hedef aldıklarını söyledi.

(Aliye ÖNCEL)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@