Şoförler Odası’ndan Laçin Belediyesi ziyareti

Çorum Şoförler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Laçin Belediye Başkanı Ünal Gevşek’i ziyaret etti. Dodurga’dan bir cenaze dönüşü Laçin Belediyesi’ni ziyaret eden Şoförler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Yönetim Kurulu üyesi Yakup Torun ve Hilal Nakliyat sahibi Selim Metineren ile birlikte Laçin Belediye Başkanı Ünal Gevşek’i ziyaret etti. Laçin halkının Halep’e yaptığı yardım kampanyası için Başkan Ünal Gevşek’e teşekkür eden Şoförler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Çorum’un küçük ilçelerinden birisi olan ama gönlü büyük hayırsever Laçin halkının bir tır dolusu un yardımı yapmasının örnek bir davranış olduğunu ifade etti.

Laçin 31.01.2017, 22:46
1889
Şoförler Odası’ndan Laçin Belediyesi ziyareti

Şahin, “Böylesi güzel bir yardımı gerçekleştiren Laçin halkını sizin vesilenizle tebrik ediyorum. Laçin Belediyesi’nin her zaman güzel işler yaptığını kaydeden Başkan Şahin, kış aylarında dahi bir nakliyeci kardeşimiz yolda sorun yaşadığında yardımımıza koşan bir başkanımız var. Laçin Belediye Başkanımız Ünal Gevşek’e odamıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Laçin Belediye Başkanı Ünal Gevşek ise ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, “Çorum Şoförler Odası Başkanımız Tahsin Şahin, Yakup Torun ve Selim Metineren beye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Laçin küçük bir ilçe olmasına karşın gönlü büyük bir halka sahiptir. Laçinli hemşerilerimiz bugün ne kadar gönlü bol insanlar olduğunu göstermiş oldu. Nerede mağdur insan varsa elimizden geldiğince yanında yer alıyoruz. Bizler hizmet için bu koltuklardayız. Ülkemizin olmazsa olmazı olan Şoför kardeşlerimizin de her zaman yanındayız” dedi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
28°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@