“Sungurlu Belediyesi’ni de alacağız”

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde aday olacak kişiler için “Değerlere bağlı, işi bilecek ve halk destekleyecek.” dedi.

“Sungurlu Belediyesi’ni de alacağız”

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde aday olacak kişiler için “Değerlere bağlı, işi bilecek ve halk destekleyecek.” dedi.

15 Eylül 2018 Cumartesi 01:27
“Sungurlu Belediyesi’ni de alacağız”

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Sungurlu’ya gelen Milletvekili Erol Kavuncu, ilk önce partisinin ilçe teşkilatını ziyaret etti. Burada partililere hitap eden Kavuncu, genel seçimlerde vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederek, “Aynı desteği yerel seçimlerde de bekliyoruz. İnşallah bu sefer Sungurlu’da Ak Parti’den bir belediye başkanımız olacak. Cumhurbaşkanımızın altına imzasını attığı ve onayladığı, arkasında bizim saf tutacağımız belediye başkanımızla birlikte, inşallah onu da gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

Milletvekili Erol Kavuncu, 24 Haziran Seçimi’nden sonra Sungurlu’ya üçüncü kez geldiğini hatırlatarak, “Sungurlu ilçemiz köyleriyle birlikte yaklaşık 50 bin nüfusuyla Çorum’un en büyük ilçesi. Ve her zaman ifade ettiğimiz gibi stratejik açıdan gelişmeye, kalkınmaya ve üreteceği değerlerle, insani değerlerle yetiştireceği her şeyle Çorum’dan başlayıp, ülkemize çok büyük katkılar verebilecek potansiyeli olan bir ilçemiz. Ve hep birlikte kararını alıp başlayıp bitireceğimiz yatırımlarımız var. Sungurlu ilçemiz her şeyin en güzeline layık. Sungurlu ilçemiz demir yolundan pay alan en önemli ilçe olacak. Tarıma dayalı bir ilçe Sungurlu. Tarımda da en önemli şey sulamadır. Ne yapılması gerekiyorsa yapılacak bu konuda. Son 15 yılda Türkiye güzel şeyler yaptı ve yapmaya da devam edecek. Bütün problemlerimizi, sıkıntılarımızı hep birlikte aşacağız. Dersimize çalıştık, Sungurlu’nun önceliklerini biliyoruz, yapılması gerekenleri biliyoruz.” diye konuştu.

2019 yılında yapılacak yerel seçimlerin önemine de değinen Milletvekili Kavuncu, “Adaylar ilk olarak vatanına, milletine, bayrağına, dinine bağlı AK Parti’ye gönül vermiş kişilerden oluşacak. İkincisi işi bilecek. Üçüncüsü bu işi gerçekten en iyi yapabilir deyip, kamuoyu desteği, halk desteği alması. Yemin ederim ki bana sorulduğu zaman bu ölçülerin dışına çıkmayacağım, asla çıkmayacağım. Benim önerim bu yönde olacak. Cumhurbaşkanımızın altına imzasını atıp gönderdiği kişiye de boynum kopuncaya kadar çalışacağım. Muhtemelen önümüzdeki günlerde bir kampa gireceğiz, toplantımız var. Biz bu arada hizmete devam edeceğiz. Gece gündüz çalışacağız, Türkiye bu kutlu yürüyüşüne devam edecek.” ifadelerini kullandı.

(Recep SERBES)