Hatıra Ormanına Başkan Şahiner’in ismi verildi

Özel Sungurlu Dünya Sağlık Koleji tarafından oluşturulan hatıra ormanına Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'in ismi verildi.

Sungurlu 05.04.2016, 14:52 05.04.2016, 14:52
566
Hatıra Ormanına Başkan Şahiner’in ismi verildi
Mesire alanında Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sağlık Koleji Müdürü Şefik Karaçaylı ve Sağlık Koleji öğrencileri katılımıyla hatıra ormanını için fidan dikimi yapıldı.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, "Mesire alanımız Sungurlu halkımızın ortak kullanım alanlarından birisi ve geçtiğimiz yaz ayında yapımı tamamlanan bir alan. Dolayısı ile tamamen yeşillendirilmiş durumda değil. Belediye olarak çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bizler çalışırken yeşile önem veren gençlerimizi de aramızda görmek bizleri mutlu etmektedir. Sungurlu halkımızın rahat bir nefes alması için el ele vererek burayı yeşillendireceğiz. Bir diğer konu ise öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda bu alana, şahsımın isminin verilmesi ise benim için ayrı bir onurdur. Tüm öğrencilerimize ve okul idarecilerimize bu nazik düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.


Kaynak: (İHA)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@