“Benimle yola çıkan herkesin abdestinden eminim”

İYİ Parti üyeleri, Sungurlu İlçe Başkanlığı tarafından verilen akşam yemeğinde bir araya geldi.

“Benimle yola çıkan herkesin abdestinden eminim”

İYİ Parti üyeleri, Sungurlu İlçe Başkanlığı tarafından verilen akşam yemeğinde bir araya geldi.

08 Mayıs 2019 Çarşamba 21:39
“Benimle yola çıkan herkesin abdestinden eminim”

Yemeğe Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, İYİ Parti İlçe Başkanı Fazlı Koçak, Başkan yardımcıları Bahri Sezen, Ahmet Yılmaz, Mükremin Dağaşan, parti üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, sandık başkanları, mahalle teşkilatları ve gençlik kolları teşkilatı katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Belediye Başkanı Şahiner, “Bizlere bu görevi ikinci kez tevdi eden tüm hemşerilerime ve emeği olan gönül dostlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Belediye seçimlerine hazırlandığımızda sizlerle oturduk dedik ki biz bu zaferi kazanacağız. Bu zaferi kazanan sizlersiniz. Sungurlu bizim, bizde Sungurluyuz dedik ve Sungurlu'yu kimseye teslim etmeyeceğiz dedik.

Birlik ve beraberlik içerisinde, geçmişin hatalarını silerek tek vücut olarak seçim çalışmalarına başladık. Olmadık hakkımızda laflar söylediler, olmadık iftiralar attılar. Ben benimle birlikte yola çıkan herkesin abdestinden eminim, hepsine de sonuna kadar kefilim. Bu hayasızlığı bizlere söyleyenleri de ben Allah'a havale ediyorum, hakkımı da helal etmiyorum.

Bizim tek gayemiz vardı Sungurlu'ya, Sungurlu halkına hizmetti. Zor bir seçim süreci geçirdik. İnanın bu seçim Türkiye'de örnek bir seçim oldu. Ama hala Sungurlu üzerinde oyunlar oynamaya devam ediyorlar. Personel maaşını ödeyemesin diye 3 aydır 3 trilyon parayı kestiler. Hala seçimi kaybetmeyi hazmedemediler. Sungurlu halkını cezalandırmaya kalkıyorlar. Sungurlu'nun hakkını kimseye yedirtmem. Bizi yıldıramayacaklar, çünkü güçleri yetmez. Onların milletvekilleri varsa bizim de Cenabı-ı Allah'ımız var. Biz bu günleri de aşarız” ifadelerini kullandı.

(Haber Merkezi)