Transferde sessizlik

Çorum Belediyespor’da transfer çalışmaları sessiz ve derinden yürütülürken, son 1 haftada imza attırılan futbolcu olmadı.

Transferde sessizlik

Çorum Belediyespor’da transfer çalışmaları sessiz ve derinden yürütülürken, son 1 haftada imza attırılan futbolcu olmadı.

21 Haziran 2018 Perşembe 00:07
Transferde sessizlik

İç transferde bugüne kadar Akın, Emre Yüksektepe, Ertuğrul, Batuhan, M.Haktan, Kıvanç ve Onur’la sözleşme yenileyen Çorum Belediyespor Transfer Komitesi, dış transferde ise şu ana kadar sadece Yakup Alkan’a imza attırdı. İç transferde Selim ve M.Zahit geçtiğimiz günlerde yönetimin teklifi karşısında düşünmek için süre isterken, henüz kararlarını bildirmediler. Yönetim, sözleşmeleri devam eden futbolculardan Mert ve Özgür’le yolları ayırma kararı alırken, yine sözleşmeleri devam eden futbolculardan Oğuzhan’la büyük oranda anlaşma sağlandığı bilgisine ulaşıldı. Çorum Belediyespor’la 1 yıl daha sözleşmesi bulunan kaleci Sercan ise 2.lig takımları ile görüşme halinde olduğunu belirtti. Yine, sözleşmesi süren futbolculardan Abuzer’le de görüşüleceği kaydedildi.

İç transferin büyük bölümünü tamamlayan Çorum Belediyespor Yönetimi dış transferde ise ser verip sır vermiyor. Bugüne kadar birçok futbolcuyla görüşen transfer komitesi, futbolcuların yüksek miktarda para talep etmeleri üzerine çalışmalarını sessiz ve derinden yürütüyor. Transfer Komitesinin görüştüğü futbolculardan biri de geçtiğimiz sezonlarda Çorum Belediyespor forması giyen Murathan Buruş oldu. Çorum’a davet edilen Murathan’la parasal konularda anlaşma sağlanamadı. Murathan, kendisine teklif edilen şartlarla ilgili düşünmek üzere Çorum’dan ayrılırken, listedeki diğer futbolcularla görüşmelerin devam ettiği belirtildi.

(Hüseyin AŞKIN)