“Transferde aceleci değiliz”

Yeni sezon için genç bir kadro kurduklarını ifade eden Çorum Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Sinan Özdilli, bazı mevkilere takviye yapacaklarını belirtirken, bunun için aceleci davranmayacaklarını söyledi. Yeni sezon hazırlıklarının verimli şekilde devam ettiğini de kaydeden Özdilli, “Sezona hazır şekilde girmek istiyoruz” dedi.

Spor 19.07.2017, 00:52
824
“Transferde aceleci değiliz”

Çorum Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Sinan Özdilli, yeni sezon hazırlıklarının planladığı şekilde devam ettiğini belirtirken, çalışmaların istedikleri şekilde devam ettiğini söyledi.

Yaş ortalaması 23 olan bir takımla lige gireceklerini belirten Sinan Özdilli, genç futbolcuların enerjisi ile deneyimli futbolcuların tecrübesini birleştirip hedefe ulaşmak istediklerini kaydeden Sinan Özdilli, “Transfer çalışmalarımızı titizlik içerisinde yapıyoruz. Bugüne kadar aldığımız futbolcuların hepsini izledik. Bilmediğimiz hiçbir futbolcuyu almadık. İyi bir kadro kurduğumuza inanıyoruz. Bazı mevkilere transfer yapmamız lazım, eksiğimiz var. Bunun için aceleci değiliz. İyi araştırıp ona göre transfer yapacağız” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarıyla ilgili de bilgi veren Sinan Özdilli, “Çalışmalardan gayet memnunuz. Şimdiden bir kaynaşma var. Kızılcahamam kampında yapacağımız taktiksel çalışmalarla lige hazır şekilde girmeyi ve sezon sonunda hedefe ulaşmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

(Hüseyin AŞKIN)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
12°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@