14 Şubat 2014 Cuma 22:13
Sedat Özbağ: “Depreme izin vermeyeceğiz”
Çorum Belediyespor’da yarınki Batman Petrolspor maçı öncesinde tüm hesaplar galibiyet üzerine yapıldı. Teknik Direktör Sedat Özbağ, galibiyetten başka bir düşüncelerinin olmadığını ifade etti.

Geçtiğimiz hafta Balçova Belediyespor karşısında hiç hesapta olmayan bir yenilgi aldıklarını yineleyen Sedat Özbağ, “Balçova yenilgisiyle artçı şoklar yaşadık. Ancak depreme izin vermeyeceğiz. Bunun tek yolu da Batman Petrolspor’u yenmekten geçiyor” dedi.

Balçova Belediye maçını unuttuklarını kaydeden Sedat Özbağ, şampiyonluk şanslarını artırabilmeleri için Batman Petrolspor’u yenmek zorunda olduklarına vurgu yaparken, “Takım olara galibiyetten başka düşüncemiz yok. Hafta içerisinde bütün hazırlıklarımızı galibiyet için yaptık. Futbolcularımızla yaptığımız toplantılarda bu maça motive olmalarını sağladık. Herkes her şeyin farkında.

Batman Petrolspor her an sürpriz yapabilecek bir takım. Ama biz bir sürprize izin vermeyeceğiz. Biz de ligin en iyi takımlarından biriyiz. Ben, yarın ki maçta sahadan 3 puanla ayrılacağımıza eminim ve futbolcularıma güvenim tam. Bu zorlu maçta taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Onlar bizleri yalnız bırakmasınlar” diye konuştu.
(Hüseyin AŞKIN)
Son Güncelleme: 14.02.2014 22:13