11 Şubat 2014 Salı 20:47
Belediye’de “neden” aranıyor
Başkan Zeki Gül, futbolun patronu Hamit Işık’tan rapor alırken, Teknik Direktör Sedat Özbağ da futbolcularla toplantı yapıp dikkatlerini çekti.
Deplasmanda, grubun zayıf takımlarından Balçova Belediyespor’a 1-0 yenilerek şampiyonluk yarışında büyük bir yara alan Çorum Belediyespor’da yönetim ve teknik heyet sürekli istişare yaparak “neden” araştırıyor.
Edinilen bilgilere göre, İzmir dönüşü Kulüp Başkanı Zeki Gül, Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptan Hamit Işık’la bir süre görüştü. Gül, kötü futbol ve alınan yenilginin nedenlerini sordu.
Dün de, Teknik Direktör Sedat Özbağ tesislerde futbolcularla bir toplantı yapıp kendilerine çeki düzen vermelerini istedi. Özbağ, artık kredilerinin kalmadığını, bu yüzden kimsenin gözünün yaşına bakmayacağını ifade etti.
Dünkü antrenman öncesinde de Futbol Şube Sorumlusu-Genel Kaptan Hamit Işık’la Teknik Direktör Sedat Özbağ bir süre görüştü. Teknik heyetin yanı sıra yöneticilerin de kendi aralarında yaptıkları toplantıda kötü futbol ve yenilginin nedenlerini tartıştıkları dile getirildi.
(Hüseyin AŞKIN)
Son Güncelleme: 11.02.2014 20:53