Batuhan Çimen Fenerbahçe’de

Çorum’dan 5 futbolcu da Fenerbahçe ile antrenmanlara başladı

Batuhan Çimen Fenerbahçe’de

Çorum’dan 5 futbolcu da Fenerbahçe ile antrenmanlara başladı

19 Ağustos 2014 Salı 21:04
Batuhan Çimen Fenerbahçe’de
Çorum’dan 5 futbolcu da Fenerbahçe ile antrenmanlara başladı.

Çorumspor’un altyapı futbolcularından Batuhan Çimen’in Fenerbahçe’ye transferi kesinleşti. İl Özel İdare Gençlikspor’dan Nafican Yardımcı, Burak Çamlıbel, Gaffar Okan Şimşek, Semih Barındık ve Onur Tekin ise Fenerbahçe’de antrenmanlara başladı.

Çorum’dan Fenerbahçe altyapısına bir futbolcunun transferi kesinleşirken, 5 futbolcu da sarı-lacivertlilerin altyapısına girebilmek için antrenmanlara başladı.

Daha önce Fenerbahçe’ye transferi gündeme gelen PTT Gençlikspor patentli Çorumspor altyapı futbolcusu Batuhan Çiçek’in transferi resmiyet kazanma aşamasına geldi. Genç futbolcunun transferi ile ilgili belgeler Fenerbahçe’ye ulaştı.

İl Özel İdare Gençlikspor’un biten sezonda Kastamonu’da oynadığı grup maçlarında göz dolduran ve Fenerbahçe tarafından takibe alınan 5 futbolcusu da İstanbul’a davet edildi. Fenerbahçe tarafından İstanbul’a davet edilen altyapı futbolcuları Nafican Yardımcı, Burak Çamlıbel, Gaffar Okan Şimşek, Semih Barındık ve Onur Tekin önceki akşam İl Özel İdare Gençlikspor Kulübü Antrenörü Hayrettin Karaca ile birlikte İstanbul’a gittiler. Çorumlu futbolcular, Fenerbahçe’nin altyapı takımlarıyla birlikte Samandıra Tesislerinde 1 hafta boyunca antrenman yapacak. Antrenmanlar sonunda teknik heyetin yapacağı değerlendirmeye göre bu futbolcuların Fenerbahçe’ye transferleri netlik kazanacak.
(Hüseyin AŞKIN)
Son Güncelleme: 19.08.2014 21:05