“Sıkıntımız, geçim ve işsizlik”

Yeniden Refah Partisi Çorum İl Teşkilatı Kargı ve Hacıhamza beldesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Kargı 09.10.2020, 20:02 09.10.2020, 20:03
1377
“Sıkıntımız, geçim ve işsizlik”

Yeniden Refah Partisi Çorum İl Başkan Vekili Ömer Karslı yaptığı açıklamada, Gençlik Kolları Başkanı Emre Turgut ve parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kargı ve Hacıhamza Beldesinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet ettiklerini ifade etti.

Partimiz genel politikaları, milli görüş ve milli ekonomi politikaları hakkında bilgi paylaşımında bulunduklarını anlatan Karslı, esnaf ve vatandaşların en önemli sorununun işsizlik, gıda fiyatlarındaki artış ve geçim sıkıntısı olduğunu ve bu sıkıntıların gün geçtikçe artmaya devam ettiğini dile getirdi. Özellikle vatandaş ve esnafın “Siz iktidara gelince ne vereceksiniz” sorusunu sorduğunu belirten Karslı, Koronavirüs ile ilgili hiç sorunun gelmemesinin ise vatandaşın öncelikli sorunları arasında yer almadığı anlamına geldiğini dile getirdi.

Yeniden Refah Partisi’nin iktidarında esnafın, işçinin, köylü ve emeklinin mali yapısını düzenleyecek, gelir seviyesini artırıcı ekonomik önlemleri alarak Milli görüşün kurucu ve lideri merhum Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın ekonomik, sosyal ve siyasi politikalarını hayata geçirerek ülkeyi refaha çıkaracaklarını halka anlattıklarını ifade etti.(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
11°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@