Ziraat Odaları’ndan Karadağ’a ziyaret

Çorum’daki merkez ve ilçe ziraat odası başkanları, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.  

Güncel 12.12.2016, 23:59
320
Ziraat Odaları’ndan Karadağ’a ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Karadağ, “Bundan sonraki süreçte ziraat odalarımızla yakın çalışma içerisinde olacağız. Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz genişletilmiş il danışma meclisimizde söylediğimiz gibi Çorum’un önceliklerini belirleme hususunda teşkilatlarımızdan istediğimiz gibi binlerce üyesi olan bir sivil toplum kuruluşu olduğunuzu bildiğimiz için kamuoyunun bizlerden beklentileri hususunda kendi alanınız veya kendi alanınız dışında il ve İlçelerimizi de kapsayan bir rapor hazırlayarak tarafımıza sunmanızı istiyoruz. Sizlerin katkısıyla hazırlanan raporları ilgili yerlere ileteceğiz” dedi.

Ak Parti İl Yönetimi olarak ilk yaptıkları işlerden birisinin ilin sorunlarını çözme adına 5 çeşitli komisyon kurmak olduğunu belirten Karadağ, “Bu komisyonlardan birisi de sizlerden 2 kişi alarak oluşturduğumuz Gıda Tarım ve Hayvancılık komisyonudur. Komisyonumuzun amacı sizlerin de çalışmalarını yakından ilgilendiren ve Çorumlu çiftçi kardeşlerimize daha fazla faydalı hizmetler yapabilme gayreti içerisindeyiz.

İktidar Partisi olarak sizlerle kurumlarımız arasında biz koordinasyon görevi yapacağız. Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla, İlçe Başkanlarımızla, Sivil Toplum Kuruluşlarımızla işbirliği içerisinde bunun koordinasyonu yaparak Çorum’umuza bir tane daha fazla hizmet nasıl getirilebilir bunun gayreti içerisinde olacağız.” dedi.

Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan ise “İlçe Ziraat Odası Başkanlarımızla birlikte sizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Sizlerin öncülüğünde ilimize güzel hizmetler sunacağımızdan hiçbir şüphemiz yoktur. Bu ülke bizim ülkemiz, tecrübeli bir İl Başkanı olarak sizlerin katkısıyla ilimize tarım alanında ve diğer alanlarda ne gibi katkılar sağlayabiliriz düşüncesi içerisindeyiz. Bizde her zaman ilçe başkanlarımız da dâhil ayda bir koordinasyon toplantılarımızı yaptığımızda sizleri de aramızda görmekten dolayı mutluluk duyarız. Yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Sizlerle birlikte her zaman göreve hazırız” dedi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
19°
parçalı bulutlu
banner303
Namaz Vakti 25 Eylül 2020
İmsak 04:59
Güneş 06:24
Öğle 12:37
İkindi 15:59
Akşam 18:40
Yatsı 19:59

Gelişmelerden Haberdar Olun

@