Yılın Ahisi Kemal Özgül’e Bakan Canikli’den belge

Çorum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından, bu yıl 28. kez düzenlenen Ahilik Haftası kapsamında geleneksel Ahilik yemeği verildi.

Güncel 16.05.2015, 01:18 16.05.2015, 01:53
1272
Yılın Ahisi Kemal Özgül’e Bakan Canikli’den belge
Bakırcılar Arastası’nda dün gerçekleştirilen yemeğe Vali Yardımcısı Haldun Aksalman, Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Fikret Yıldırım, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, Ticaret Borsası Başkanı Ali Bektaş, Yılın Ahisi Kemal Özgül, ÇESOB Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda Başkanları ve çok sayıda esnaf katıldı.
Vali Yardımcısı Haldun Aksalman, ahi sofrasında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Yılın Ahisi seçilen Kemal Özgül’e tebriklerini iletti. ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç ise Ahi sofrasına katılan herkese teşekkür ederek, ahilik geleneğini sürdürmenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Yalçın Kılıç ayrıca başta Vali Ahmet Kara olmak üzere kutlamalarda emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Kılıç son olarak yemek duası yaptı.
Son olarak, Yılın Ahisi seçilen Oto Tamirciler Esnaf Odası üyesi Kemal Özgül’e Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli imzasıyla gönderilen Ahilik Takdir Belgesi, Vali Yardımcısı Haldun Aksalman tarafından verildi.
(Recep SERBES)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@