Yeniden Refah’tan İstanbul Sözleşmesi imza kampanyası

Yeniden Refah Partisi Sungurlu İlçe teşkilatı tarafından Atatürk Meydanı’nda İstanbul Sözleşmesi’nin iptal edilmesi için imza kampanyası başlatıp, bildiri broşürleri dağıtıyorlar.

Güncel 22.12.2019, 23:44
444
Yeniden Refah’tan İstanbul Sözleşmesi imza kampanyası

Yeniden Refah Partisi ilçe teşkilatından yapılan açıklamada 2012 yılında aile içi şiddeti ve kadına şiddeti önlemek amacıyla iyi niyetlerle imzalanan fakat tam tersi kadına şiddeti daha da arttıran, aileleri yıkan yuvaları dağıtan “İstanbul Sözleşmesi’ne hayır” demek için imza kampanyası düzenlendiği bildirildi.

Yapılan açıklamada “Kamuoyunu uzun zamandır meşgul eden, maalesef adını aziz milletimizin ecdadımızın çok büyük bedeller ödeyerek bizlere emanet bıraktığı pahitahtımız İstanbul’umuzdan alan "Üreme Şartı Olmaksızın Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İstanbul Sözleşmesi”nin iptal edilmesi için imza kampanyası başlatmış bulunmaktayız. Bu proje ülkemiz üzerinde bugüne kadar uygulamaya sokulan en tehlikeli projedir.” Bu proje; aile yapımızı temelinden sarsacak, toplumda üçüncü bir cins yaratma amacı taşıyan, gizli ve sinsi planlanmış toplumsal cinsiyet eşitliği projesidir. Sinsice hazırlanıp uygulamaya sokulan bu proje, tam bir yıkım projesidir. İstanbul Sözleşmesi’nin nihai hedefi; inanç değerlerimizi yok etmek, en önemli ise de aile yapımızı çökertmek ve ailenin temel yapı taşlarını bozmaktır. Yeniden Refah Partimizin imza kampanyasına tüm vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz” görüşüne yer verildi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
24°
parçalı bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 29 Eylül 2020
İmsak 05:04
Güneş 06:28
Öğle 12:36
İkindi 15:55
Akşam 18:33
Yatsı 19:52

Gelişmelerden Haberdar Olun

@