Yeni Türkiye'nin yol haritası Vizyoner17de çizildi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin düzenlediği Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi, 11-12 Ekim tarihlerinde İstanbul WOW Hotel'de gerçekleşti.

Güncel 18.10.2017, 22:55
575
Yeni Türkiye'nin yol haritası Vizyoner17de çizildi

İki gün süren zirvede, "Niçin Dönüşüm", "Nasıl Dönüşüm", "Ne'ye Dönüşüm" ve "Türkiye'nin Dönüşümü" başlıklı oturumlar yer aldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Doç. Dr. İbrahim Kalın'ın ana konuşmacı olduğu zirvede ayrıca, iş dünyası ve akademiden önemli isimler konuşmacı olarak yer aldı. Zirvenin Gala Yemeği'ne ise T.C. Başbakanı Binali Yıldırım ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan katılım gösterdi.

Hızla değişen ve dönüşen dünyada Türkiye'nin konumunu, izlemesi gereken yol haritasının tartışıldığı Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi, siyaset, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin yoğun katılımıyla tamamlandı. Zirvenin ilk gününde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak konuşurken Zirvenin Gala Yemeği'ne katılan T.C. Başbakanı Binali Yıldırım, Türkiye'nin son 15 yılda yaşadığı dönüşüme dikkat çekti. Vizyoner17'nin ikinci gün açılış konuşmasını Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Doç. Dr. İbrahim Kalın gerçekleştirdi.

MÜSİAD Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi'nin sonunda açıklama yapan MÜSİAD Çorum Şube Başkanı Mücahid Ahmed Köksal da Dönüşen Dünyada Yeni Türkiye temasıyla bu yıl ikincisi gerçekleşen Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi’nin, Türkiye'nin atılım yapması ve daha müreffeh yarınlara sahip olması için çok önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirtti. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@