VM Medilcalpark’dan “Tüp Bebek” etkinliği

Çorum Belediyesi ile Samsun’da faaliyetini sürdüren VM Medilcalpark Samsun Hastanesi işbirliği ile ailelere yönelik “Tüp Bebek” konulu panel düzenlenecek.

Güncel 14.11.2018, 23:47
604
VM Medilcalpark’dan “Tüp Bebek” etkinliği

Çorum Belediyesi bebek sahibi olmak isteyen aileleri tüp bebek doktoru Prof. Dr. Tayfun Alper ile buluşturacak. VM Medicalpark Samsun Hastanesi Tüp Bebek Merkezi ve Çorum Belediyesi işbirliği ile 21 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’de Buhara Kültür Merkezi’nde panel düzenlenecek.

Türkiye’nin konusunda önemli doktorlarından olan Prof. Dr. Tayfun Alper’in konuşmacı olarak katılacağı panelde hastane tarafından 1 aileye çekilişle ücretsiz tüp bebek tedavisi uygulanacak. Ayrıca panele katılan tüm ailelere ise hastane tarafından tüp bebek tedavisinde yüzde 10 indirim imkanı sağlanacak.

Panelde Prof. Dr. Tayfun Alper tüp bebek tedavi yöntemleri, kısırlık ve kısırlık tedavi yöntemleri, tüp bebek yöntemi ile nasıl çocuk sahibi olunacağı ve süreçlerin aşamalarını anlatacak. Öte yandan Prof. Dr. Tayfun Alper panele katılanların sorularına da cevap verecek.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
22°
kapalı
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@