TZOB’tan bölge toplantısı

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Orta Kuzey Anadolu Ziraat Odaları Bölge Toplantısı Ankara’da yapıldı.

Güncel 11.10.2018, 00:26
403
TZOB’tan bölge toplantısı

TZOB Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Çorum ile birlikte Ankara, Bilecik, Bolu, Çankırı, Düzce, Eskişehir, Kırıkkale, Kırşehir, Kütahya ve Yozgat’ta bulunan 113 Ziraat Odası’ndan Oda Başkanları katıldı.

Toplantıya Çorum'dan da Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan ile ilçelerin oda başkanları katıldı. Çiftçi sorunlarının ele alındığı toplantının ardından hazırlanacak ayrıntılı rapor, ilgili bakanlıklara sunulacak.

Toplantı TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ın açılış konuşmasıyla başladı. Bayraktar’ın tarım ve hayvancılık konusunda yaptığı değerlendirmenin ardından il temsilcisi Ziraat Odası Başkanları söz aldı. Söz alan Ziraat Odası Başkanları illerin tarım, hayvancılıktaki sorunlarını ve çiftçi taleplerini dile getirdiler. Toplantıya TZOB Yönetim Kurulu Başkanvekili, Orta Kuzey Anadolu Bölge Temsilcisi Nejat Gamzeli de katıldı.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, toplantıda çiftçi sorunlarının ele alındığını ve ülke gündeminin değerlendirildiğini belirterek, verimli ve oldukça faydalı geçen toplantıdan dolayı TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar'a teşekkür etti.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
13°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
banner133
Namaz Vakti 02 Haziran 2020
İmsak 03:10
Güneş 05:04
Öğle 12:43
İkindi 16:41
Akşam 20:12
Yatsı 21:58
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@