21 Şubat 2014 Cuma 17:08
TSO’nun Suriyeye yardım kampanyası
Çorum TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, kampanya kapsamında toplanan yardım malzemelerinin, İl Özel İdaresi’nin araçları ile ihtiyaç bölgesine sevk edileceğini, yardımların burada ise Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) aracılığı ile dağıtılacağını söyledi.

Başaranhıncal, yardım kampanyasına katkıda bulunan kişilere de Kızılay tarafından makbuz verildiğini belirterek, bu makbuzla iş adamlarının vergi muafiyeti hakkı kazandıklarını belirtti.

Bölgede un, maya, kuru gıda, konserve yiyecekler, bebek maması, bebek bezi, bebek bakım ürünleri, şampuan, sıvı sabun, deterjan gibi temizlik ve hijyen malzemeleri, yetişkin bezi, kadın pedi, kullanılmamış giyim eşyaları, karpet, uyku tulumu, battaniye gibi gereçlere ihtiyaç duyulduğunu hatırlatan Başaranhıncal, “Yardım kampanyasına katkıda bulunmak isteyen kişi ve kurumlar, 24 saat süreyle 0364 225 32 49 numaralı telefonla Odamıza ulaşarak, Genel Sekreter Yardımcımız Şule Akkese’den detaylı bilgi alabilirler. Kampanyaya destek olmak isteyenler aynı telefon numarası ile Odamıza ulaşarak, yardım malzemelerinin bulunduğu noktadan Odamız imkanları ile taşınmasını talep edebilirler” dedi. (İHA) 
Son Güncelleme: 21.02.2014 17:09