“Tek sevdamız Çorum”

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, kentin çeşitli bölgelerinde esnaf ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Güncel 12.03.2019, 22:10
647
“Tek sevdamız Çorum”

31 Mart yerel seçimlere haftalara kala Milletvekili Ceylan, partisinin Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Aşgın’a destek turlarını sürdürüyor.

Çorum’da, ‘Sıkmadık el ve girmedik gönül bırakmayacağız’ sloganı ile seçim çalışmalarına aralıksız sürdüren Ceylan, ziyaretlerine Osmancık Caddesi ile devam etti.

Belediyeciliğin AK Parti’nin işi olduğunu kaydeden Ceylan, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlayan bu kutlu yürüyüşümüz ile Türkiye her alanda gelişti ve gelişmeye devam ediyor. Bu gelişmeden Çorum’umuz da payını aldı ve almaya da devam edecektir. AK Partimiz Çorum ile tanışmadan önceki fotoğrafa bakın ve şimdiki görünen fotoğrafa bakın. Artık belediyemiz yol, kanalizasyon gibi benzeri yapması gereken işler ile değil sosyal belediyecilik ile de anılır hale geldi. Bu hizmetlerimizin devamı için 31 Mart’ta sandıkları AK Parti ile patlatmalıyız. Bizim tek amacımız güzel Çorum’umuz ve sizlerin rahat bir şekilde hizmetlerden yararlanmasıdır” dedi.

“ASKERİ BİRLİK İLE HEM ESNAFIMIZ, HEM DE ÇORUM’UMUZ KAZANACAK”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan, Çorum’a Askeri Birlik sözü aldıklarını hatırlatan Ceylan, “Çorum’umuza Askeri Birlik kurulması noktasında girişimlerimiz güzel sonuçlar verdi. Kısa süre içinde kurulacak olan bu Askeri Birlik ile hem Çorum’umuz kazanacak, hem de esnafımız kazanacaktır. Şehrimize ve siz esnafımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@