“Tarım Sitesi’nin arsasını satın aldık”

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, 5 yıllık görev süreleri içerisinde Ziraat Odası ile uyumlu bir şekilde çalıştıklarını vurguladı. Külcü, “Sen-ben kavgasına girmeden, benlik kavgasına düşmeden el ele verelim ve birlikte güzel işler yapalım. Sevgiyi, saygıyı ve muhabbeti birlikte büyütmeliyiz” diyerek, Ziraat Odası ile ilişkilerinin bu şekilde devam ettiğini dile getirdi.

Güncel 04.03.2014, 23:57 05.03.2014, 13:12
427
“Tarım Sitesi’nin arsasını satın aldık”
Tarım Sitesi talebi ile ilgili de son gelişmeler hakkında bilgi veren Külcü, “Birileri ‘Tarım Sitesi kuracağız’ diye dolanıyorlar. Biz Tarım Sitesi’nin arsasını satın aldık. Bunu proje diye konuşmuyoruz bile. Seçimlerden sonra gidip arsayı hep beraber görürüz” dedi.

Hem esnaf hem de üreticiler için çok güzel bir hal yaptıklarını kaydeden Külcü, “Allah’tan bir mani olmazsa ayın 19’unda bakınımız Hayati Yazıcı’nın katılımı ile açacağız” şeklinde konuştu.

Külcü, “Eksikliklerimiz mutlaka vardır, yanlış işler de yapmış olabiliriz. Çünkü biz insanız, hata da yapabiliriz. Ama bir şeyi de mutluluk içerisinde söylemek istiyorum; Çorum’da belediyecilik anlamında gelmiş geçmiş en başarılı dönem yaşanıyor. Basının olmadığı yerlerde bunu muhalefet partisi temsilcileri de dile getiriyor.

Çorum Belediyesi günü geçmiş borcu olmayan 3-5 belediyeden bir tanesi. Halen bazı akıl fukaraları ‘belediye başkanı 100 milyon liralık kredi yetkisi aldı, bunu nerede kullanacak’ diyor. Yetki alınınca hemen bunun kullanılması mı gerekiyor? Sadece terminalin arsa bedeli 15 milyon lira. Bunların hiçbiri lafla olmuyor” dedi.

Konuşmasında Kenan Nuhut’u da eleştiren Külcü, “Yukarıda birisi mazotu 1.5 milyon liraya indireceğim diyor, aşağıda da bunlar suyu yüzde 50 indirecekmiş. Milleti aldatmaya muktedir olamayacaklar. Milletin feraseti çok açık. Milletin karnı yapacağız, edeceğiz edebiyatına tok” şeklinde konuştu.
(Taner ŞİMŞEK)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
Namaz Vakti 30 Kasım 2020
İmsak 06:06
Güneş 07:36
Öğle 12:34
İkindi 15:00
Akşam 17:21
Yatsı 18:46

Gelişmelerden Haberdar Olun

@