“Şeffaf ve hesap verebilir bir belediyeyiz”

Çorum Belediyesi, şeffaf ve hesap verilebilir belediyecilik anlayışı doğrultusunda tüm iş ve işlemleri www.corum.bel.tr adresinden yayınlıyor. Web sayfasında şeffaflık ve hesap verilebilirlik butonu altında açılan meclis faaliyetleri, ihale ve sosyal yardımlara ilişkin raporlar düzenli olarak güncelleniyor.

Güncel 11.10.2020, 01:23
811
“Şeffaf ve hesap verebilir bir belediyeyiz”

Göreve geldiği günden beri şeffaf ve hesap verebilir belediyecilik anlayışı içerisinde olduklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, bu amaçla meclis faaliyetleri, stratejik yönetim faaliyetleri, ihale ve satın alma raporları, sosyal yardım ve hizmet raporları ile mali rapor ve tabloları düzenli olarak belediye web sayfasından yayınladıklarını vurguladı. Aşgın, tüm ihalelerin duyurularını ve sonuçlarını da dijital ekranlardan yayınladıklarının altını çizdi.

Tüm vatandaşların bu iş ve işlemlerle ilgili bilgi ve belgelere belediye web sayfasından ulaşabileceklerini hatırlatan Başkan Aşgın, “Şehrimizde ortak bir akıl oluşturmak hedefimiz vardı. Şeffaf ve hesap verebilir bir belediyecilik anlayışı sözümüz vardı. Her faaliyetimizi halkımızla istişare ederek şeffaf bir şekilde yürütüyoruz. Bu da hem ekonomimizi hem de çalışmalarımızı önemli katkılar sağlıyor.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 29 Ekim 2020
İmsak 05:35
Güneş 07:00
Öğle 12:29
İkindi 15:20
Akşam 17:48
Yatsı 19:08

Gelişmelerden Haberdar Olun

@