Saadet’ten sevgi, barış ve kardeşlik yürüyüşü

Saadet Partisi Çorum Teşkilatı, “Sevgi, Barış ve Kardeşlik Yürüyüşü” tertip etti. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda toplanan

Güncel 25.03.2014, 01:36 25.03.2014, 01:37
1084
Saadet’ten sevgi, barış ve kardeşlik yürüyüşü

Saadet Partisi Çorum Teşkilatı, “Sevgi, Barış ve Kardeşlik Yürüyüşü” tertip etti. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda toplanan Saadet Partisi’ne gönül vermiş milli görüşçüler, Gazi Caddesi’nde yürüyerek halkı selamladılar. Yoğun bir kalabalık eşliğinde Saat Kulesi Meydanı PTT önüne kadar yürüyen partililer, daha sonra postane önünde mini miting düzenlediler.

Yürüyüşe ve mitinge; SP İl Başkanı Faruk Cıdık, Çorum Belediye Başkan Adayı Adnan Cıdık, Uğurludağ Belediye Başkan Adayı Adem İpek, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları ve çok sayıda partili katıldı.

Çorum Belediye Başkan Adayı Adnan Cıdık, miting sırasında yaptığı konuşmada, “Çorum’un birliği ve dirliği için, huzur içinde yaşaması için milli görüş belediyeciliğine ihtiyacı vardır. Bizler milli görüş belediyeciliğinde fakirin, fukaranın, yetimin, öksüzün hakkını ve hukukunu koruruz, kollarız” dedi.

Cıdık, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Ak Parti belediyelerinde milli görüş belediyeciliği aranmıştır. Aradan geçen 10 yılda Ak Parti belediyelerinin hizmetlerini gördüklerinde hayal kırıklığına uğramışlardır. Biz kenti personelimizle, çalışanlarımızla birlikte yöneteceğiz. Kadrolarımız yeterlidir. Dışardan yardım almadan halkımızın haklarını kollayacağız.

Şu an Türkiye’de ve her tarafta paralel devlet söylemleriyle bir seçim propagandası yönetiyorlar. Paralel devlet denilen şey bir parti değildir, bir siyasi rakip de değildir. Türkiye’de 200 yıldır paralel devlet vardır ve bu yapı Sultan Abdulhamid Han’ı tahtan indirmiştir. Paralel devlet denilen şey bir haçlı ittifakıdır, Avrupa’dır, Amerika’dır, İsrail’dir.

Oy vermek vebal işidir. Verdiğiniz oyla hizmet yapılırsa sizin sevap hanenize yazılır ve verdiğiniz oyla halka zulmedilirse ve hakkınız olan hizmetler yapılmaz ve birilerinin rant sağlamaları sağlanırsa işte o zaman ahirette bunun da hesabını verirsiniz. Çorum belediyecilik hizmetlerinden yeterince hizmet alamadı. Bizim kadrolar çalışınca doğru hizmet alacaktır.

Türkiye’mizin etrafı ateş çemberidir. Suriye’de, Irak’ta ve Kırım’da olanlar görülmektedir. Birliğe ve beraberliğe ihtiyacımız vardır. Çorum’daki seçmenin kafası karışıktır. Belediye sola gitmesin diyorlarsa bizi desteklesinler adres bellidir. Saadet Partisi’nde buluşalım. Seçimlere 7 gün kaldı. 7 gün seçimi almak için güzel bir zamandır. Onun için biz diyoruz ki; bugün yarından erken bir gündür. Biz çalışacağız ve Çorum belediyesini alacağız. Bizim belediyeciliğimizle Çorum halkı hizmet bulacaktır.”
(ÇORUM HABER)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
29°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 05 Ağustos 2020
İmsak 03:53
Güneş 05:34
Öğle 12:51
İkindi 16:43
Akşam 19:58
Yatsı 21:32

Gelişmelerden Haberdar Olun

@