02 Şubat 2014 Pazar 20:32
Recep Kayıkçı güven tazeledi
Mevcut Başkan Recep Kayıkçı ile Tahsin Şahin’in yarıştığı Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulu Anitta Hotel’de gerçekleştirildi.

547 oda üyesi esnafın oy kullandığı genel kurul sonunda Recep Kayıkçı 304 oy alırken, Tahsin Şahin ise 242 oy aldı. 1 oyda geçersiz sayıldı. 647 Oda üyesi bulunan Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulu’nun Divan Başkanlığını Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın yaptı. Apaydın, yaptığı konuşmasında Çorum’da yaşanan birlik ve beraberlik tablosundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurul’da oda gelir-gider bilançoları ve faaliyet raporu okunarak ibraz edildi.

Daha sonra meslekte 25 yılını deviren ve emekliye ayrılan esnaflara plaketleri TŞOF Genel Başkanı Fevzi Apaydın ve Oda Başkanı Recep Kayıkçı tarafından takdim edildi. Ardından Tahsin Şahin ve Recep Kayıkçı birer selamlama konuşması yaptılar. Konuşmalardan sonra seçime geçilirken, yapılan seçim sonucu Recep Kayıkçı 304 oy alırken, Tahsin Şahin ise 242 oy aldı. 1 oyda geçersiz sayıldı. Recep Kayıkçı Başkanlığı'ndaki Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nın Yönetim Kurulu Arap Ali Altınkeser, Yakup Torun, Satılmış Ağar, Hamit Kaya, Recep Gökgüney ve Halil Mumcu’dan oluşurken, Denetim Kurulu ise Mehmet Kılıç, Zafer Bolat ve Metin Hodul’dan oluştu. (Taner ŞİMŞEK)
Son Güncelleme: 02.02.2014 20:34