“Küçük Sanayi’yi Avrupa standartlarına taşıyacağız”

Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hıdır Balaban, esnafı site yönetimine maddi ve manevi destek vermeye çağırarak siteyi daha temiz bir görünüme kavuşturmak istediklerini dile getirdi.

Güncel 04.12.2014, 21:14 04.12.2014, 23:15
635
“Küçük Sanayi’yi Avrupa standartlarına taşıyacağız”
Emekliler Derneği Başkanı Hıdır Kınıklı ve yönetim kurulu üyeleri Rafet Kaymazlı ve İsmet Özüdoğru, Çorum Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hıdır Balaban’ı ziyaret etti.

Ziyarette müracaat edip eve yazılan 3 bin civarındaki üyeye toplu konut yapıp vermeyi amaçladıklarını belirten Emekliler Derneği Başkanı Hıdır Kınıklı, bu konuda Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve TOKİ yetkililerinin yardım sözü verdiğini ifade ederek bu konuda emeği geçenlere teşekkür ettiklerini belirtti.

Sanayi sitesinde gerek önceden yapılmış olan site için gerekse yeni yapılmış ve yapılacak iş yerlerinde hizmete girmesiyle tüm sanayi esnafının birleşmesinden doğan birlikteliğin ve dayanışmanın getireceği olumlu gelişmeden memnun olacaklarını anlatan Kınıklı, bu birleşmede site yöneticilerinin büyük katkısının bulunduğunu dile getirdi.

Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hıdır Balaban da konuşmasında Emekliler Derneği üyelerinin kendilerini ziyaretinden mutluluk duyduklarını belirterek, site yönetimi olarak Emekliler Derneği’nin her zaman yanlarında olacaklarını kaydetti.

Sanayinin güzelleşmesinde Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün büyük gayreti bulunduğunu anlatan Balaban, Başkan Külcü’nün esnaf dostu olduğunu defalarca kanıtladığını belirtti.

Belediyenin üzerine düşen görevi yaptığını ve yapmaya devam ettiğini söyleyen Hıdır Balaban, esnafı site yönetimine maddi ve manevi destek vermeye çağırdı.

Site yönetimi olarak sanayiyi daha temiz Avrupai bir görünüme kavuşturmak istediklerini anlatan Hıdır Balaban, bu konuda esnafa söz verdiklerini kaydetti.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 23 Eylül 2020
İmsak 04:57
Güneş 06:22
Öğle 12:38
İkindi 16:02
Akşam 18:43
Yatsı 20:02

Gelişmelerden Haberdar Olun

@