Kavşak düzenlemesinde sona gelindi

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, 23 Nisan Kavşağı’nda başlatılan çalışmada sona gelindiğini belirterek, “30 Ağustos’ta Recep Tayyip Erdoğan Caddemizi trafiğe açtığımız gün, kavşağımızı da yeni şekli ve yeni düzenlemesi ile hizmete açmış olacağız” dedi.

Güncel 16.08.2020, 22:50 16.08.2020, 22:51
1557
Kavşak düzenlemesinde sona gelindi

Çorum Belediyesi’nin, 23 Nisan Kavşağı’nda başlattığı çalışma tamamlandı. Recep Tayyip Erdoğan, Fatih, Eşref Hoca ve Albayrak caddelerinin birleştiği noktada bulunan kavşakla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’ni Fatih Caddesi ve Eşref Hoca Caddesi’ne bağlayan kavşaktayız ve bu kavşakta gece-gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Altyapı ile ilgili tüm sorunları çözdük. Üstyapı olarak da asfaltını bugün tamamlıyoruz. Bu kavşağımızı trafiğe açacağız. Sinyalizasyon çalışmalarımızı da tamamlamış olacağız. Biliyorsunuz ki artık burada döner kavşak olmayacak; yeni, modern bir kavşak uygulamasını burada inşallah şehrimizle buluşturmuş olacağız. Tüm sinyalizasyon çalışmaları bitmiş, asfaltı serilmiş şekilde ve tüm çalışmalarımızı tamamlamış olarak bu kavşağımızı trafiğe açıyoruz. Tabi burada bunların dışında özellikle yol çizgileri, peyzaj düzenlemesi gibi küçük işler kaldı; bunları da 30 Ağustos’a kadar tamamlayıp 30 Ağustos’ta inşallah Recep Tayyip Erdoğan Caddemizi trafiğe açtığımız gün, kavşağımızı da yeni şekli ve yeni düzenlemesi ile hizmete açmış olacağız. Hemşehrilerimiz, buradaki trafiğin rahatlığını ve akışkanlığını yarından itibaren yaşamaya başlayacaklar. Hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat, Lemzi Çöplü ve Zübeyir Tuncel ile birlikte Fen İşleri Müdürü Miktat Yıldırım da yenilenen 23 Nisan Kavşağı’ndaki incelemelerde hazır bulundu. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
19°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@