28 Şubat 2014 Cuma 23:58
Karakaşlar yeni araçlarını tanıttı
Otomobillerin özellikleri ve fırsatlarla dolu kampanyalar hakkında bilgi veren Karakaşlar Otomotiv Satış Müdürü Asım Avcı, hem satış hem satış sonrası vermiş oldukları hizmetlerden duyduğu memnuniyetlerini dile getirdi. Fiat marka araçların her yıl farklı bir özellik ve dizaynla yenilendiğini belirten Asım Avcı, yeni modeller hakkında da bilgi verdi. 500L'nin kendine has tarzı ve eğlenceli kimliğini koruyarak şekillendiğini ve kısa sürede kendini benimsetmeyi başardığını ifade eden Satış Müdürü Avcı, çok yönlü ve fonksiyonel bir otomobil olduğunu vurguladı.

Asım Avcı, 500L'nin 9 farklı dış renk seçeneği sunduğunu, kullanıcıların 3 farklı tavan seçeneğinden dilediğini seçebileceğini, geniş aksesuar seçenekleri ve sayısız kişiselleştirme özellikleri ile de kendi 500L tasarımının yaratılabileceğini kaydetti.

Araçların yakıt tasarrufu sağladığını ve işlevsel olduğunu belirten Satış Müdürü Avcı, “Yerli üretim olması avantajıyla (Linea C, Yeni Linea, Yeni Doblo Combi-Cargo, Fiorino Combi- Cargo) ilgi odağı olan araçlar yakıt tasarrufu, kullanım kolaylığı, kompakt ölçüleri, kıvraklığı ve ataklığı sayesinde en dar yollara bile rahatça giriyor, kimsenin gidemediği yerlere gidiyor.

Günlük hayatta hem ekonomik hem işlevsel olması ile en çok tercih edilenlerin liste başını oluşturuyor. Otomobil estetiğinin güç, prestij ve konforla birleşimi Fiat Linea ise içi, geniş kabin boyutları sayesinde ferah yolculuklara olanak sağlıyor. Kalabalık ailelerin de vazgeçilmez tercihi olan Linea, bu ferahlığını akılcı bir düzenlemeyle daha da artırarak büyük kolaylık sağlıyor” diyerek deneme sürüşü ve detaylı bilgi almak için tüm Çorum halkını İskilip kavşağında bulunan Karakaşlar Fiat Plaza’ya davet etti.
(Onur MÜLAZIM)
Son Güncelleme: 02.03.2014 11:41