İskilip dolması kazanını TŞOF Başkanı açtı

Şoförler ve Nakliyeciler Odası tarafından Kamyoncular Garajı ve Nakliyeciler Sitesindeki geleneksel iftar programında davetlilere ünlü İskilip dolması ikram edildi

İskilip dolması kazanını TŞOF Başkanı açtı

Şoförler ve Nakliyeciler Odası tarafından Kamyoncular Garajı ve Nakliyeciler Sitesindeki geleneksel iftar programında davetlilere ünlü İskilip dolması ikram edildi

18 Haziran 2017 Pazar 17:59
İskilip dolması kazanını TŞOF Başkanı açtı

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın geleneksel iftarında çok sayıda esnaf bir araya geldi. Kamyoncular Garajındaki iftara yoğun ilgi vardı.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası, geleneksel hale getirdiği iftar davetlerinin yenisini Kamyoncular Garajı ve Nakliyeciler Sitesinde gerçekleştirdi. Oda Başkanı Tahsin Şahin’in konuklarını kapıda karşıladığı davete Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın, Çorum eski Milletvekilleri Adnan Türkoğlu ve Feridun Ayvazoğlu, Lâçin Belediye Başkanı Ünal Gevşek, Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Fikret Yıldırım, MHP Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan, Türk-İş İl Temsilcisi Sefer Kahraman, Pankobirlik Başkanı Ahmet Pehlivan, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Yalçın Kılıç, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, bazı meslek odalarının başkanları ile çok sayıda şoför ve nakliyeci esnafı katıldı.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, “İftar yemeklerimiz artık geleneksel hale geldi. Bu vesile ile hem oturuyoruz, sohbet ediyoruz hem de Ramazan ayının güzelliğini yaşıyoruz. İftar vesilesiyle Çorum’daki arkadaşlarımızla, yönetici ve dostlarımızla bir araya geldik. Bu yemekler aynı zamanda dostlukları geliştirerek birlik çatısı altında herkesi birbiriyle buluşturuyor" dedi.

“RAMAZAN PAYLAŞMA AYIDIR”

Şahin, “Odamızın her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar davetine çok sayıda dostumuz da katıldı. Ramazan birlik, beraberlik ve paylaşma ayıdır. Biz de bu doğrultuda esnafımızla ve dostlarımızla buluştuk. Davetimize katılan ve bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

ŞAHİN YAKINDAN İLGİLENDİ

Misafir ettiği şoför esnafıyla tek tek ilgilenen Tahsin Şahin, "Çorum’da zor şartlarda görev yapan şoför arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde tek vücut olduğumuzu göstermek için böyle bir davet gerçekleştirdik. Sağ olsun yanımızda olan şoför ve nakliyeci esnafımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

(Haber Merkezi)

Son Güncelleme: 18.06.2017 18:02

banner155