“İş dünyası kazandıkça ülkemiz ve devletimiz de kazanacaktır”

Bu yıl 26 Şubat-4 Mart tarihleri arasında düzenlenen ve 30’uncusu kutlanan Vergi Haftası nedeniyle Çorum Defterdarı Durak Sercan, Vergi Dairesi Müdürü İsrafil Sezgin ve Gelir Müdürü Vekili Ali Rıza Gülay, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal’ı ziyaret etti. Ziyarette, TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yakup Karaca da hazır bulundu.

Güncel 26.02.2019, 22:40
506
“İş dünyası kazandıkça ülkemiz ve devletimiz de kazanacaktır”

Çorum Defterdarı Durak Sercan, “Vergi Haftası etkinliği ile amacımız; vergi bilincini toplumun tüm kesimlerine, mükelleflerimize ve özellikle gençlere iletmek, bu sayede daha fazla vergi toplayarak ekonomiye ve devlet bütçesine katkı sağlamaktır. Kayıt dışı ekonomiyle mücadele etmek ve özellikle genç nesle vergi bilincinin aşılanması için belgeli alışverişin yapılması büyük önem taşımaktadır. Ülke ekonomisine katkılarından dolayı, görev ve sorumluluklarını yerine getiren tüm mükelleflerimize, bütün üyelerinize Ticaret ve Sanayi Odası nezdinde sizin aracılığınızla teşekkür ederim” dedi.

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, “İş dünyası kazandıkça ülkemiz ve devletimiz de kazanacaktır. Çorum iş dünyası olarak da bizler her zaman kendi görev ve sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeye gayret ediyoruz. Kurumlar olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iş birliği içinde çalışmaya devam edeceğiz” diyerek, 30. Vergi Haftası’nı kutladı ve ziyaretleri nedeniyle kendilerine teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
-5°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@