Hitit Üniversitesi Çamlıca METEM’de tanıtıldı

Laçin Çamlıca Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde üniversite tanıtımı yapıldı. Hitit Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü Tekstil Teknolojisi Programı Öğr. Gör. Mücella Baylavlı ve Öğr. Gör. Hacer Ölçer’ in katıldığı programda öğrencilere üniversite hakkında ayrıntılı bilgiler verildi.

Güncel 29.12.2014, 23:35 29.12.2014, 23:35
1072
Hitit Üniversitesi Çamlıca METEM’de tanıtıldı
Laçin Çamlıca Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde üniversite tanıtımı yapıldı. Hitit Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü Tekstil Teknolojisi Programı Öğr. Gör. Mücella Baylavlı ve Öğr. Gör. Hacer Ölçer’ in katıldığı programda öğrencilere üniversite hakkında ayrıntılı bilgiler verildi. Yapılan sunumda üniversitedeki bölümler, iş olanakları, sosyal ortam, etkinlikler ve gelişmekte olan üniversitenin şehirle bütünleşmesi konularına değinildi. Öğrencilerin üniversite tercihleri konusunda da aydınlatıcı bilgilerin verildiği tanıtımda, üniversiteye hazırlıkta en önemli şeyin bireyin kendine olan güveni ve inancı olduğu vurgulandı. Programda öğrencilere Hitit Üniversitesi’ ni tanıtan hediyeler verildi.
Çamlıca METEM Müdürü Ahmet Gökhan Eriş, üniversiteden öğretim görevlilerinin okula kadar gelerek öğrencilerine rol model olduklarını, tecrübe ve bilgi paylaşımında bulunarak motivasyon anlamında önemli katkılar sunduklarını belirtti. Önümüzdeki dönemde de Hitit Üniversitesi ile işbirliği yapmak istediklerini belirten Eriş, üniversite rektörlüğüne ve Çorum MYO yöneticilerine teşekkür etti.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
26°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 22 Eylül 2020
İmsak 04:56
Güneş 06:21
Öğle 12:38
İkindi 16:03
Akşam 18:45
Yatsı 20:04

Gelişmelerden Haberdar Olun

@