“Hayvan Barınağı’nda hizmet kalitesinin çıtası yükseldi”

Çorum Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü çalışanlarına “Hayvan Yakalama ve Müdahale Etme” eğitimi verildi. Eğitimi başarıyla tamamlayan 20 personele sertifikalarını Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan verdi.

Güncel 28.06.2016, 23:43 28.06.2016, 19:44
968
“Hayvan Barınağı’nda hizmet kalitesinin çıtası yükseldi”

Çorum Belediyesi’nin her alanda olduğu gibi Veteriner İşleri ve Hayvan Barınağı konusunda da diğer belediyelere örnek teşkil edecek derecede ileri hizmetler yaptığını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, “Veteriner İşleri Müdürlüğümüz hayvan yakalama ve hayvanlara müdahale etme konusunda personeline eğitim verdi. Bu eğitime barınakta bulunan bütün personel katıldı. 20 personel bu eğitimi aldı ve başarıyla tamamladı. Personelimize belgelerini takdim ettik.” dedi. Candan, bu eğitimle hayvan barınağında verilen hizmetin kalitesinin bir çıta daha yükseldiğini vurguladı.
Çorum Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Hayvan Barınağı, Veteriner Hekim Mehmet Gültekin’in personele verdiği “Hayvan Yakalama ve Hayvanlara Müdahale” eğitimi ile Çorum Halk Eğitim Merkezi tarafından verilen hijyen eğitimi sayesinde sokak hayvanlarına verdiği hizmetin kalitesini artırdı.
(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@