Gür’den mesleki faaliyet ve adres güncelleme uyarısı

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür, ilimizde faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarları mesleki faaliyet ve adres değişikliği konusunda uyardı.

Güncel 21.02.2019, 19:35
199
Gür’den mesleki faaliyet ve adres güncelleme uyarısı

Yeni meslek rezervi için mesleki faaliyetlerinde ve adres bilgilerinde değişiklik yapan esnafların 20 Mart 2019 tarihine kadar Sicil Müdürlüğü’ne başvurmaları gerektiğini ifade eden ÇESOB Başkanı Recep Gür, bilgilerini güncellemeyenlerin ilerde sorun yaşamalarını istemediklerini dile getirdi.

GÜR: “BORÇ KAPAMA KREDİSİ AVANTAJLI”

ÇESOB Başkanı Gür ayrıca esnafa borçlarının yapılandırılması konusunda da çağrıda bulundu.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Ziraat Bankası’nın tüketicilerin borçlarının altında yaşadıkları zorlukların üstesinden gelebilmeleri için borç kapatma kredisini kullanımlarına sunduğunu hatırlatan Recep Gür, çeşitli bankalardan alınan borçların tek bir bankada toplanmasının ve Ziraat Bankası’nın düşük faiz oranları ile rahatça geri ödenebilmesi için oldukça avantajlı bir imkan olan borç kapatma kredisinden faydalanabileceklerini söyledi.

Borç kapatma kredisi adı altında kullanılacak olan Bireysel İhtiyaç Kredisi ile bankalara olan tüm borçlarınızı kapattıktan sonra artık tek borcun Ziraat Bankası’na olacağını anlatan ÇESOB Başkanı Gür, “Başvurularınızı doğrudan şubelere giderek; T.C. kimlik belgesi, pasaport, sürücü belgesi, gelir durumunu gösterir belge ve ikametgah belgesi ile yapabilirsiniz” dedi.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
34°
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@