Gülabibey’de 6 bin kişiyle iftar coşkusu

Çorum Belediyesi mahalle iftarları sürüyor.

Güncel 24.06.2016, 16:29 24.06.2016, 16:32
1130
Gülabibey’de 6 bin kişiyle iftar coşkusu

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Gülabibey mahallesinde bulunan düzenlenen mahalle iftarında vatandaşlarla aynı sofrada buluştu.
Rüstem Eren Parkı’nın dolduran binlerce mahalle sakini tarafından coşku içerisinde karşılanan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, iftara katılan vatandaşlarla sohbet ederek onların dertlerini de dinledi.
Yemeğe Başkan Külcü yanı sıra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet Durgun ve 6 bin kişi katıldı.
Ramazan ayı boyunca yaklaşık 26 bin kişi ile iftar sofralarını paylaştıklarını açıklayan Başkan Külcü, muhabbet sofralarına katılan herkese teşekkür etti.
Mahalle iftarlarına her yaştan ve her kesimden insanın katıldığının altını çizen Başkan Külcü, “Bu muhabbet sofralarında ayrı gayrı yok. Çocuklarımız, gençlerimiz, büyüklerimiz, kadınlarımız herkesin ve her kesimin katıldığı bu sofralarda bir araya geliyoruz. Ramazan’ın manevi iklimini şehrimize yansıtıyoruz. Her yıl gelen ramazanın rahmeti bizi diri tutuyor. Bu hassasiyetleri hizmetlerimize yansıtmanın derdini de 7 yıldır taşıyoruz” dedi.
Gülabibey Mahallesi’ne yapılan hizmetler hakkında da bilgiler veren Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Göreve geldiğimiz günden itibaren diğer mahallerimiz gibi Gülabibey Mahallemize de önemli hizmetler verdik. Yaşlılarımızın evlerini temizledik. Dar gelirlilerimizin yanında olduk. Parklar yaptık. Caddeler açtık. Kur’an Kursları yaptık. Altyapı çalışmalarını tamamladık. Mahallelimizin de talep ettiği konularda hizmetlerimizi sunduk” dedi.GÜLABİBEY MAHALLESİ’NE İKİ MÜJDE BİRDEN
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, konuşmasında ayrıca Gülabibeylilere iki müjde birden verdi.
Çorum’a yapacakları 7 mahalle mescidinin iki tanesini Gülabibey’e yapacakları müjdesini veren Başkan Külcü, 150 kişilik Yatılı Hafızlık Kız Kur’an Kursu’nu da yine Gülabibey Mahallesi’nde inşa edeceklerini dile getirdi.
Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet Durgun da yaptığı konuşmada Çorum Belediyesi’nin mahallelerine yaptığı hizmetlerden memnun olduklarını ifade ederek Başkan Külcü ve belediye yönetimine teşekkür etti.
AK Parti Gülabibey Mahalle teşkilatı üyeleri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye Gülabibey’e yapılan belediye çalışmaları için teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
20°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 12 Ağustos 2020
İmsak 04:04
Güneş 05:41
Öğle 12:50
İkindi 16:40
Akşam 19:50
Yatsı 21:20

Gelişmelerden Haberdar Olun

@