10 Şubat 2014 Pazartesi 22:15
Gazeteci çift evlendi
Hazal &Mahmut çiftinin kızları Çorum Gazetesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Yıldız Ünal ile Hatice & Kamil Çınar çiftinin oğulları Doğan Haber Ajansı Çorum Temsilcisi Yusuf Çınar hayatını birleştirdi.

Çiftin düğün töreni önceki gün Çorum Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Törene Vali Sabri Başköy, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, İl Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, her iki çiftin aileleri, yakınları ve çok sayıda basın camiasından isim katıldı.

Çiftin nikahını Belediye Başkanı Muzaffer Külcü kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise Vali Sabri Başköy, İl Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan ve gazeteci Merve Kayış yaptı. Nikahın ardından çiftin evlilik cüzdanını Vali Sabri Başköy, Yıldız Ünal’a teslim etti. Vali Başköy, dünyaevine giren çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, “Allah bir yastıkta kocatsın” dedi.

Çift daha sonra düğün pastası keserken, düğüne katılan davetliler de kurtlarını dökerek doyasıya eğlendi.

ÇORUM HABER Gazetesi, genç çifti kutlar, bir ömür boyu mutluluklar diler. (Selda FINDIK)

Son Güncelleme: 10.02.2014 22:17