18 Mart 2014 Salı 22:10
“Esnafın sorunu bizim sorunumuz”

CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ve Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte esnaf ziyaretlerini Gazi Caddesi, İnönü Caddesi, Sobacılar Arastası, İnkılâp Sokak ve Toptancılar Sitesi’nde sürdürdü.

CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ve Belediye Meclis Üyesi adayları, esnaf ve vatandaşlarla selamlaşarak istek ve şikâyetlerini dinledi.

Ziyaretler sırasında açıklamalarda bulunan CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, “Esnafımızın sorunu bizim sorunumuz olacak ve biz onların işini kolaylaştırmak için seferber olacağız. Çorum’da dostluğu ve barışı yeniden ihdas edeceğiz. Halkımızın emrinde kapıları daima açık bir belediye başkanı olacağım. Çorum’un birleştirici gücü olacağız” dedi.

Esnaf ziyaretlerinin ardından OSB’de kendisine davet gönderen fabrikalardaki işçiler ile bir araya gelen CHP heyeti, işçilerle selamlaşıp istek ve şikâyetlerini dinledi. Ziyarette Kenan Nuhut, “Çorum için alın teri döken her vatandaşın emeği bizim için kutsal. Bu şehre büyük katma değerler katan kardeşlerimize belediyenin kapılarını 31 Mart’ta sonuna kadar açacağız. Özlediğimiz birlik ve beraber olmuş bir Çorum’u omuz omuza hep beraber yaratacağız” dedi.
(ÇORUM HABER)

Son Güncelleme: 18.03.2014 22:11