05 Mart 2014 Çarşamba 00:39
“Esnafı üzecek hiçbir karara imza atmayacağız”
CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ve partililer ile birlikte Aşağı Sanayi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Aşağı Sanayi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Barış Uzun’a yapılan ziyarete CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, Belediye Meclis Üyesi adayları katıldı. Ziyarette Aşağı Sanayi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Barış Uzun, Aşağı sanayi esnafının mevcut belediye tarafından mağduriyete uğratıldığını belirterek, CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut’tan seçildiği takdirde sorunlarını çözmelerini istedi.

CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ise, kendisine Aşağı Sanayi’de büyük ilgi gösteren esnafa sonsuz teşekkür ettiğini ifade ederek, bütün sorunları istişare içinde el ele vererek çözeceklerini, esnafı üzecek hiçbir karara imza atmayacaklarını söyledi. Nuhut, “ Çorumlu esnaf çok çalışkan. Sürekli üretime katkıda bulunuyor. Vergisini veriyor. Ama hizmet alamıyor. Bu tablo bizi çok üzüyor. Bu çalışma şartları Çorum’un çalışkan esnafına hiç yakışmıyor” diyerek, çalışkan Çorum esnafına yakışır çalışma alanları kuracaklarının sözünü verdi. Ziyaretin ardından CHP heyeti, Aşağı Sanayi’de esnaf ziyaretlerini sürdürdü.
(ÇORUM HABER)
Son Güncelleme: 05.03.2014 00:39