“Esnaf bu krediyle nefes alacak”

DenizBank Gazi Caddesi Şube Müdürü Ferda Elmacı, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal’ı ziyaret etti.

Güncel 20.12.2016, 23:10
1789
“Esnaf bu krediyle nefes alacak”

Ziyarette Elmacı, “TOBB Nefes Kredisi" kampanyası adı altında bankaları ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arasında imzalanan protokol hakkında bilgi verdi.

TOBB ve KGF arasında yapılan anlaşma kapsamında; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı oda ve borsa üyesi olan KOBİ’lere özel, 12 ay vadeli sadece %9,9 yıllık faiz oranıyla (aylık %0,83),  “Nefes” kredisi sunulacağını kaydeden DenizBank Gazi Caddesi Şube Müdürü Ferda Elmacı, hayata geçirdikleri TOBB DenizBank Nefes Kredisi ile ilgili şunları söyledi;

“DenizBank olarak, KOBİ ve esnafımızın gelişim ve büyümelerine olanak sağlayacak finansal çözümler için çalışıyoruz. TOBB ve KGF desteği ile, yıllık %9,9 (aylık % 0,83) faiz oranlı ve üst limiti il ve ilçelere göre 50.000 ve 150.000 TL arasında değişmekte olan “TOBB DenizBank Nefes Kredisi”ni hayata geçirdik. Bunda sonraki dönemde KOBİ’lerimiz TOBB DenizBank Nefes Kredisi ile Nefes alacak.

Bu avantajlı krediden faydalanmak isteyen Çorumlu KOBİ’lerimiz; bağlı bulunulan oda ve borsadan alınmış ve bu kredi isminin belirtildiği üyelik belgesi ile en yakın DenizBank şubesine başvurabilir veya 0212 355 10 55 DenizBank KGF Destek Hattı’mızı arayarak bilgi alabilirler.  DenizBank olarak ülkemizin her yerindeki KOBİ’lerin yanında yer almaya, onların finansal ihtiyaçları için destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başaranhıncal ise ekonominin zor bir süreçten geçtiği dönemde, KOBİ’lere yönelik imzalanan Nefes Kredisi’nin üyelerin içinde bulunduğu finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlayacağını ifade ederek, oda üyelerine bankalardan daha fazla kolaylık beklediklerini söyledi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@